Technická podpora

Aktualizace a správa webů, technická podpora

Vytvořením webu starosti nekončí. Každá webová prezentace vyžaduje pravidelnou aktualizaci a správu. Jestliže se stránky pravidelně neudržují, nemá ani jejich perfektní provedení smysl. Možnosti informačních technologií se velmi rychle vyvíjejí, vše se neustále zlepšuje, a proto i klient musí pracovat na svém webu, aby byl stále reprezentativní, uživatelsky přijatelný a odpovídal aktuálním potřebám a obecným trendům. K těmto účelům slouží aktualizace a správa webů a technická podpora.

Technická podpora

Technická podpora spočívá v podobě řešení problémů spojených s funkčností stránek. Je účtována hodinovou sazbou, přičemž závisí na rozsahu a náročnosti provedených prací.